اجتماعیاخبار استان

در سال‌قبل ۲هزار میز خدمت برگزار شد؛

رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: در ۱۱ ماهه سال گذشته ۲ هزار مورد میز خدمت در مساجد، نماز جمعه، راهپیمایی‌ها و دیدار‌های مستقیم مردمی در مراجع قضایی با حضور مسئولین قضایی سراسر استان برگزار شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای قومس، محمدجعفرعبدالهی با اشاره به برگزاری میزهای خدمت در سال گذشته، بیان کرد: دستگاه قضایی استان سمنان هدف اصلی خود در تحقق عدالت و ارائه خدمت بی منت، صحیح و در دسترس برای آحاد مردم و مراجعین را به باور غیر قابل انکار تبدیل کرده و منوط به مکان خاصی هم نمی‌داند.

رئیس کل دادگستری استان سمنان تصریح کرد: در همین راستا در ۱۱ ماهه سال گذشته قریب به ۲ هزار مورد میز خدمت در مساجد، نماز جمعه، راهپیمایی‌ها و دیدار‌های مستقیم مردمی در مراجع قضایی با حضور مسئولین قضایی سراسر استان اتفاق افتاد و مراجعین توانستند بی‌واسطه‌، مسائل گوناگون را با آنها بازگو کنند.

عبدالهی خاطر نشان کرد: دیدار‌های مردمی با برنامه ریزی مدون انجام پذیرفته و در بازه زمانی فوق با ۴۱ هزار و ۶۹۰ نفر ملاقات مردمی صورت گرفت.

وی تاکید کرد: یقیناً ملاقات با مردم برای مسئولان قضایی بسیار مفید و سودمند است و علاوه بر اینکه نقاط ضعف و قوت رسیدگی‌های قضایی مشخص می‌شود در عین صدور دستورات قضایی، پیگیری مشکلات مراجعین از نهاد‌های اجرایی هم واقع می‌شود.

عبدالهی در خاتمه افزود: حضور در بین مردم کماکان ادامه دارد و اعتماد مردم به دستگاه قضایی در جایگاه یک حلقه‌ امن برای رفع مشکلات روزبه روز افزایش پیدا می‌کند و مصمم هستیم از تضییع حقوق مردم در همه ابعاد جلوگیری شود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا