آبی‌ها منتشر کردند؛جزئیات جلسه رسیدگی به شکایت باشگاه استقلال از پرسپولیس در دادگاه

جلسه رسیدگی به شکایت استقلال در مورد سوپرجام در دادگاه عالی ورزشی (CAS) برگزار شد و طرفین دعوا ادعای خود را به سمع قاضی پرونده رساندند.

 

جلسه رسیدگی به پرونده شکایت باشگاه استقلال در مورد پرونده بازنده اعلام کردن این باشگاه در دیدار سوپر جام، روز جمعه در محل دادگاه عالی ورزش (CAS) در لوزان سوئیس برگزار شد.

سایت باشگاه استقلال در این خصوص نوشت: «این جلسه از ساعت ۹:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ به وقت سوئیس (۱۲ تا ۱۸ به وقت تهران) با حضور داور (قاضی) بلغارستانی پرونده، آقایان امیر حسین فتحی مدیر عامل، علی خطیر معاون و همچنین وکیل باشگاه استقلال، مدیرعامل و معاونان باشگاه پرسپولیس، آقایان حسن زاده و خسروی از فدراسیون فوتبال و نیز سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برگزار شد که ۲ وقت تنفس ۱۵ دقیقه‌ای هم داشت.

در جریان این جلسه، قاضی پرونده با آقای اکبر ملکی عضو سابق هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد جزئیات پرونده به صورت تلفنی گفت و گو کرد که توسط مترجم رسمی ترجمه شد.

از نکات حائز اهمیت در این جلسه این بود که همه طرفین موضوع در خصوص ادله و مدارک و مستندات خود صحبت و قاضی پرونده هم در مورد ابهامات و مسائل مورد نظر خود سوالاتی را مطرح کرد.

در پایان هم مقرر گردید قاضی پرونده پس از بررسی‌های نهایی، نظر خود را در مورد پرونده سوپر جام به CASاعلام کند.

امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز بلافاصله پس از این جلسه بامداد شنبه به تهران بازگشت.»