وینفرد شفر:آینده خوبی را برای استقلال رقم می‌زنیم/ تیم معمولی نیستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از بازی با الهلال درباره این بازی صحبت کرد.

دومین دیدار گروه سوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه در ورزشگاه حمد بن خلیفه شهر دوحه قطر بین تیم‌های استقلال ایران و الهلال عربستان آغاز شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک شاگردان شفر به پایان رسید. علی کریمی (۵) و پژمان منتظری (۳۰) برای استقلال گل زدند. گومیس در دقیقه ۷۱ برای الهلال گلزنی کرد.

 

وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی با الهلال درباره این بازی گفت: ما امشب برابر الهلال برای هواداران که روزهای سخت کنار ما بودند، بسیار خوب جنگیدیم. نمی‌خواهم اکنون درباره این مسابقه خیلی صحبت کنم ولی موضوعی که در هفته‌های قبل گفتم این است که ما تیم بسیار خوب هستیم. یک استقلال خالص و یک تیم جنگنده داریم که از این بابت بسیار خوشحال هستم.

 

وی در ادامه اضافه کرد: جلسه خوبی با اعضای هیأت مدیره داشتیم. جلسه‌ای که داشتیم برای آینده باشگاه است و این همان هدفی است که من دارم. می‌خواهیم آینده خوبی را رقم بزنیم و از همه اعضای هیأت مدیره تشکر می‌کنم و کاملاً آنها می‌دانند که ما برای آینده چه چیزی می‌خواهیم.

 

شفر در بخش بعدی صحبت‌های خود اظهار داشت: استقلال یک تیم معمولی در فوتبال ایران نیست و یکی از بزرگترین تیم‌های فوتبال آسیا محسوب می‌شود و امشب برد مهمی را به دست آوردیم. همه باید برای استقلال تلاش کنند تا در آینده موفقیت‌های بزرگی کسب کنیم.

 

سرمربی استقلال درباره صحنه گلی که این تیم دریافت کرد، گفت: یک توپ از سمت راست آمد که ما آن را خوب دفع نکردیم و ما یک گل دریافت کردیم. سپس آنها به دنبال استفاده از توپ‌های بلند بودند که دانشگر و منتظری خیلی خوب سر زدند. ۹۰ درصد سرهای اول را ما زدیم اما موضوعی که هست در ضد حمله ما توپ‌های زیادی از دست دادیم و می‌توانستیم گل سوم را بزنیم و فرصت برای گل بیشتر هم داشتیم.

 

شفر در پایان در واکنش به صحبت‌های مامیچ مبنی بر نمایش موفق وینگرهای استقلال، اظهار داشت: ما وینگر های بسیار خوبی داریم. شاید اسماعیلی بعد از دربی شرایط سختی داشت اما امشب فرشید، داریوش و همه بازیکنان بسیار خوب جنگیدند. داریوش در سمت راست بسیار خوب بازی کرد و این یک کار تیمی خوب است. جنگیدن همه بازیکنان باعث شد به موفقیت برسیم و با این کار سخت و خوب می‌توانیم همیشه برنده باشیم.