کامیابی‌نیا: برای قهرمانی آسیا همه باید دست به دست هم بدهیم/ تفکرات برانکو را در زمین اجرا کردیم

کمال کامیابی‌نیا هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوب تیم الاهلی را آنالیز کرده بودیم و توانستیم تفکرات برانکو را در زمین پیاده کنیم.

 

کمال کامیابی‌نیا در خصوص بازی خوب پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان که منجر به تحسین آن از سوی فوساتی، سرمربی حریف شد، اظهار داشت: فکر می‌کنم خیلی خوب تیم الاهلی را آنالیز کرده بودیم و توانستیم تفکرات برانکو را در زمین به نحو احسن پیاده کنیم. بابت کسب این سه امتیاز خیلی خوشحال هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به شرایط خوب خود به بازگشت به تیم ملی فکر می‌کند، گفت: صد درصد به تیم ملی فکر می‌کنم. با توجه به حضور در ورزش حرفه‌ای، مصدومیت نیز وجود دارد. اگر واقعاً کتف من مشکل داشت نمی‌توانستم بازی به این سختی را انجام بدهم. مصدومیت در ورزش حرفه‌ای وجود دارد و من نیز با این موضوع کنار آمدم. امیدوارم دعوت به تیم ملی در زمانی باشد که من خیلی خوب کتفم را قوی کنم و کمتر درد داشته باشم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص کم‌لطفی به در جام جهانی و جام ملت‌ها، عنوان کرد: به‌هرحال گذشته‌ها گذشته است. امیدوارم با حضور سرمربی جدید من نیز بتوانم خودی نشان بدهم تا دوباره به تیم ملی دعوت شوم.

کامیابی‌نیا در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان آسیا، گفت: واقعاً سخت است و باید همه تلاش کنند. باید از مدیریت باشگاه گرفته تا هواداران دست به دست هم بدهیم تا مثل سال گذشته از غرب آسیا تیم پرسپولیس به فینال برود.