برانکو: می‌توانیم دلیل بیشتری برای خوشحالی داشته باشیم/ برتری مقابل الاهلی مهم و کلیدی بود

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، برتری مقابل الاهلی عربستان برای این تیم کلیدی و مهم بوده است.

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: قبل از هر چیزی رضایت‌مندی‌ام را از این برد می‌خواهم اعلام کنم،‌ برای ما یک برد بسیار مهم و کلیدی به دست آمد، چون اگر این نتیجه به دست نمی‌آمد به احتمال زیاد از کورس رقابت برای صعود عقب می‌ماندیم.

وی افزود: خیلی بابت این برد خوشحالم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم به خاطر تلاش زیاد و تمرکزشان در طول ۹۰ دقیقه. همین‌طور تشکر فراوانی دارم از تماشاگران‌مان که ۹۰ دقیقه با ما بودند و حمایت‌مان کرد. این موفقیت بزرگی بود برای ما و بازی‌های که پیش رو داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه فکر می‌کرده است تیمش با این اقتدار تیم الاهلی را شکست دهد،‌ تصریح کرد: چیزی که ما را بیش از برد خوشحال می‌کند، این است که خیلی به موقع وارد فرم اصلی خود شدیم و روند نتایج درخشان‌مان را ادامه می‌دهیم. من البته به نتیجه نگاه نمی‌کنم و مهم برد است. یک بر صفر یا ۵ بر صفر فرقی نمی‌کند، مهم برد است.

وی در خاتمه تصریح کرد: چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که ما می‌توانیم بهتر از این باشیم و می‌توانیم دلیل بیشتری برای خوشحالی داشته باشیم. به‌هرحال بازیکنان در ذهن‌شان می‌دانستند این بازی چقدر مهم است. به همین خاطر انتظار دارم و مطمئنم در دیدارهای بعد بهتر، زیباتر و خلاق‌تر بازی خواهیم کرد.