معاون صدا مطرح کرد؛تدارک ویژه «رادیو» برای افطار و سحر/ از حرفه‌ای‌ها کمک می‌گیریم

حمید شاه‌آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما درباره تدارک رادیو برای ویژه‌برنامه‌های سحر و افطار بیان کرد که قرار است از مجریان حرفه‌ای در این برنامه‌ها بهره گرفته شود.

 

حمید شاه‌آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما درباره برنامه‌های ماه رمضانی که قرار است از ابتدای ماه مبارک رمضان از شبکه‌های رادیویی پخش شود، بیان کرد: تعداد قابل توجهی مجموعه‌های نمایشی ویژه این ایام از سوی رادیو نمایش و اداره کل هنرهای نمایش‌های رادیویی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: همچنین مستندهای رادیویی قابل توجهی تدارک دیده شده است و همزمان توجه ویژه‌ای هم از طرف شبکه‌های رادیویی به برنامه‌های اذان‌گاهی، سحرگاهی و افطار داشته‌ایم.

معاون صدا اظهار کرد: امسال با استفاده از تجربه سال گذشته، یک تیم تخصصی برای تعیین شاخص‌های ویژه برنامه‌های ماه رمضان با محوریت «حق‌الناس» قرار داده‌ایم.

شاه آبادی در پایان درباره اجرای برنامه‌های سحر و افطار گفت: درصدد تعامل هستیم که از مجریان خوب و حرفه‌ای بهره بگیریم؛ سال گذشته نیز نوعی تعامل بین شبکه یک و رادیو ایران انجام شد و امسال هم درخواست‌های زیادی مطرح شد که به صورت قطعی نتایج آن اعلام خواهد شد.