برانکو ایوانکوویچ:«داور» بازیکن کلیدی حریف بود/ یک پنالتی صددرصد پرسپولیس گرفته نشد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست تیمش برابر پاختاکور و کنار رفتن از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: در سه بازی داوران عامل از دست رفتن امتیازات تیم ما شدند.

 

برانکو ایوانکوویچ پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پاختاکور و حذف از گردونه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: در نشست خبری قبل از بازی می‌خواستم خبرنگاران را متقاعد کنم که اگر اشتباه داوری صورت گرفته است عمدی نبوده اما الان و بعد از بازی با پاختاکور دیگر نمی‌دانم باید چه بگویم.

وی ادامه داد: در بازی اول یک گل آفساید خوردیم در بازی با السد هم در دقایق پایانی گل خوردیم. الان در زمین حریف نمی‌توانستیم ۲۵ موقعیت ایجاد کنیم تا گل بزنیم. داور یک پنالتی صددرصد ما را نگرفت. حریف یک بازیکن کلیدی داشت که آن هم داور بود.

برانکو ادامه داد: بازی دشواری را پیش رو داشتیم. مقابل پاختاکور موقعیت‌های زیادی را بوجود آوردیم اما گل نزدیم. فکر می‌کنم بهترین بازیکن حریف دروازه بانشان بود که موقعیت‌های زیادی را از تیم ما گرفت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار ازبکستانی که تیمش فصل قبل قهرمان شد و امسال زود حذف شد گفت: قبلاً هم گفته بودم که گروه سختی داریم. هر چهار تیم مدعی صعود بودند. ما روی تیم‌ها برنامه ریزی کرده بودیم اما در مورد داوری چه می‌توانم بگویم. همین تصمیمات داوری روی جزئیات تأثیر می‌گذارد.

وی ادامه داد: فشردگی مسابقات روی پرسپولیس تأثیرگذار بود اما این همه دلایل نبود. بازیکنان من بهترین اجرا را داشتند اما نتیجه نگرفتند.

برانکو در مورد اینکه از سه تیم باقی مانده کدام تیم صعود خواهد کرد گفت: تیم های السد و پاختاکور از این گروه صعود خواهند کرد چرا که هر دو تیم کیفیت بالایی دارند.