اجتماعیاخبار استانسیاسی

آرزو دارم قدس عزیز آزاد شود؛

در فراز‌ی از وصیت‌نامه شهید سلیمانی آمده: آرزو دارم که هرچه زودتر پیروزی جنگ‌حق علیه باطل و آزادی قدس‌عزیز از دست صهیونیست‌غاصب، پاره کردن زنجیر‌های استعمار شرق و غرب، رسوا شدن منافقین و ایادی آن‌ها، اتفاق بیافتد.

به گزارش پایگاه خبری آوای قومس: «حجت‌الله سلیمانی» فرزند «نوروزعلی» هجدهم فروردین ۱۳۴۴ در یکم اردیبهشت ۱۳۴۱ در روستای ابرسج از توابع شهرستان شاهرود به دنیا آمد. دانش‌آموز سوم متوسطه بود که به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سرانجام دوم مرداد ۱۳۶۱ در شرق بصره عراق بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد. مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

در وصیتنامه شهید سلیمانی آمده است:

«الذین آمنوا یقاتلون فی سبیل‌الله والذین کفروا یقاتلون فی سبیل‌الطـاغوت فقـاتلوا اولیـاء الشیطان ان کید الشیطان کان ضعیفا؛ اهل ایمان در راه خدا و کافران در راه شیطان جهاد می‌کنند، پس شما مومنان با دوستان شیطان نبرد کنید که مکر و سیاست شیطان بسیار سست و ضعیف است.»

انقلاب اسلامی ما با تمام موانع و مشکلاتی که جبهه باطل در راه آن ایجاد می‌کند، پـیش می‌تازد و این انقلاب با تکیه بر ایدئولوژی اسلام و رهبری قاطع امام خمینی و با یاری مردم پیش می‌رود و آرزو دارم که هرچه زودتر پیروزی جنگ حق علیه باطل و آزادی قدس عزیز از دست صهیونیست غاصب، پاره کردن زنجیر‌های استعمار شرق و غرب، رسوا شدن منافقین و ایادی آن‌ها، نابودی گروهک‌های منحرف و ریشه‌کن کردن فـساد از جامعه اسلامی موفق و با یاد خدا، یگانه عامل سازنده حیات و رشد معنوی انسان‌های با ایمان متعهد و مسئول و تنها سد و نیرومندی است که می‌تواند از طغیان و سرکشی هوس‌های افراطی جلوگیری کند.

سوگند به جان و روان آدمی و آنچه آن‌ را بیاراید و پس بی‌پروایی و پروا را به آن الهام نماید. بطور حتم کسی که جان خود را پاک نمود و رشد داد از بند‌ها و گرفتاری‌ها رست. خدا را گواه می‌گیریم که در برابر دشمن، ثابت قدم، استوار و خدمتگزار جامعـه اسلامی باشم و از خداوند یگانه آرزو می‌کنم ما را از صدیقین و شهدا قرار دهند.

پدران و مادران قهرمانی که فرزندانتان را به دیار‌های دور و جبهه‌های جنگ می‌فرستید تا استقلال و آزادی ناس را در جمهوری اسلامی ایران به ثمر رسانید و به شما که صبورانه سیل تهمت و افترای دوست و دشمن را به جان پذیرا می‌شوید تا بدان‌جا کـه مزدوران سر سپرده شرق و غرب اسیرتان کرده بودند و شهیدتان می‌نمودند و به گروگانتان می‌گرفتند، همان‌طور که تا به حال مقاومت کردید، باز هم با اتحاد هرچه بیشتر و مقاوم‌تر این تفاله‌های گندیده را از روی زمین نیست و نابود کنید. ان‌شاءالله.

منبع: دفاع مقدس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا