اجتماعیاخبار شهرستانسبک زندگیهنر

پیشنهاد سه طرح فرهنگی‌ به کانون

در نشست مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور سه طرح فرهنگی هنری پیشنهادی این استان با محوریت کانون های مساجد پیشنهاد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آوای‌قومس، در این دیدار که در ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور انجام شد به فعالیت ها و برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان اشاره و از فعال بودن ۲۸۰ کانون شهری و روستایی در این استان خبر داد.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۰۴ کانون روستایی است، خواستار همکاری و مساعدت ستاد مرکزی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از طرح های و برنامه های پیشنهادی استان سمنان برای توسعه فعالیتهای فرهنگی هنری در مناطق کم برخودار، روستاها و توسعه فعالیت های هنری در زمینه سرود شد.

در این نشست که محمدامین حقیقت مدیر دبیرخانه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان نیز حضور داشت طرح برگزاری جشنواره استانی سرود با توجه به قابلیت های فراوان این استان در این رشته هنری ارائه و بر  حمایت از برگزاری این جشنواره تاکید شد.

برگزاری جشن های فرهنگی هنری در روستاهای شاخص استان سمنان و نیز اجرای طرح توانمندسازی محلات کم برخوردار این استان در قالب قرارگاه فرهنگی اجتماعی شهید مدنی از دیگر طرح های ستاد کانون های فرهنگی هنری استان سمنان بود که در نشست با حجت الاسلام والمسلمین کمال خداداده رییس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری کشور مطرح و موافقیت اولیه با اجرای این طرحها صورت گرفت.

منبع: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا